معرفی دوره VIP Express

 

 

 

 

 

       حامد نعیمی، موسس، مدیر و مدرس پژواک

 

 

بی شک هدف اصلی عمده خانواده ها از ثبت نام فرزند خود در کلاس های زبان انگلیسی مکالمه این زبان است. اما تا چه حد کلاس ها را در نیل به این هدف موفق می دانید؟ در حقیقت سیستم های آموزش روز دنیا که بر استانداردها مشخصی بنا شده اند اجازه تمرین صرفاً مکالمه در کلاس های زبان را به مدرسین نمی دهند. چرا که زبان به عنوان یک واحد آموزش شامل چهار مهارت اصلی تحت عنوان شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است که همگی بایستی در کنار هم و درخور استانداردهای مشخصی پیشرفت کنند.
حال سوال این است که چطور می توان ضمن حفظ استانداردهای آموزشی، سریع تر به سمت هدف اصلی خود که همان مکالمه سریع انگلیسی توسط فرزندمان است پیش رویم. در ادامه راجع به دوره صرفاً مکالمه VIP Express ویژه کودکان 9 تا 15 سال بخوانید.

دوره ای را تصور کنید که در کنار دوره های آموزش زبان کودکان قرار بگیرد و با حذف کتاب صرفاً بر مهارت صحبت کردن یا همان speaking متمرکز شود. دوره ای که مبتنی بر بازی و تفریح است و عملاً قرار نیست تمرکز جداگانه ای از زبان آموز طلب کند.

دوره VIP Express که توسط تیم مدیران آموزشی موسسه زبان پژواک تالیف و تدوین شده است از تابستان 98 اغاز شده و هدف آن صرفاً تمرکز بر مکالمه و صحبت کردن انگلیسی زبان آموز است. این دوره که تنها یک جلسه در هفته برگزار می شود از طرح درسی جذاب و فراگیر شامل مکالمه در موقعیت های روزمره مناسب سن و سطح، اجرای نمایش نامه و بازیگری، روایت داستان، بازی های گروهی، بازی های دیجیتال و آنلاین، تماشا و صحبت کردن درباره فیلم و کارتون و بازدید از اماکن و تفریحگاه های شهری و روستایی است. در دوره VIP Express زبان آموز خود را در مواجهه با زبان نمی بیند بلکه زبان تنها وسیله ای است برای رسیدن به هدف مشخص شده که تحت حمایت قانون “No Farsi” (فارسی ممنوع) قرار گرفته است.

این دوره را به زبان آموزانی که بیش تر از سطح فعلی خود انتظار دارند و تا کنون موفق عمل کرده اند جداً توصیه می کنیم. اطلاعات بیش تر راجع به VIP Express را از پذیرش موسسه جویا شوید.